Wyprawy
szyte na miarę

Nasze wyprawy

Wyprawy

Wyprawy w kameralnych grupach dla ludzi pragnących poznać fascynujące zakątki świata i przeżyć niezapomnianą przygodę. Nasze wyjazdy wyróżniają m.in. specjalnie przygotowane programy autorskie, w których realizacji pomogą, mieszkający na miejscu, polscy piloci oraz czekające na uczestników nieszablonowe i ekscytujące atrakcje. To wszystko, połączone z profesjonalną organizacją, jest gwarancją udanej od początku do końca wyprawy.

Sprawdź szczegóły

Podróże szyte na miarę

Oferta przeznaczona dla ludzi pragnących na własną rękę poznawać nowe miejsca, chcących jednocześnie zaoszczędzić czas na żmudnych przygotowaniach do wyjazdu: poczynając od ustalenia szczegółowego planu podróży po uciążliwe kwestie techniczne, jak rezerwacja transportu i noclegów, kwestia ubezpieczeń czy procedur wizowych, a także: w pełni elastyczne dopasowanie się pod upodobań klienta, jego sugestii, zainteresowań, budżetu oraz wyboru standardu. Poznaj naszą ofertę i zostaw nam zorganizowanie Twojego niezapomnianego wyjazdu, skupiając się na czystej radości podróżowania!

Sprawdź szczegóły

City breaks

Dla klientów chcących złapać oddech i wyrwać się z codziennej rutyny przygotowaliśmy ofertę city breaks, polegającą na pomocy w wyborze i organizacji krótkich, zazwyczaj weekendowych wypadów. Wobec powszechności tanich linii lotniczych i autokarowych, dysponując niewielkim budżetem, można wyrwać się na kilkudniowe zwiedzanie europejskich miast, wspaniałych miejsc na łonie natury albo w okresie zimowym zrelaksować się w cieplejszych miejscach naszego kontynentu. Poznaj naszą ofertę city breaks i pozwól nam zaproponować wyjazd przygotowany specjalnie dla Ciebie!

Sprawdź szczegóły

Bilety lotnicze

     Wybierasz się w podróż i szukasz najtańszych biletów lotniczych? Szczegółowa znajomość promocji linii lotniczych, systemów rezerwacyjnych, wyszukiwarek lotów, forum dotyczących taniego latania pozwala nam na zaproponowanie najtańszych biletów na interesujące Ciebie połączenia i daty. Skontaktuj się z nami i zaoszczędź pieniądze kupując najtańsze bilety!

Sprawdź szczegóły

Filozofia podróży Big Planet

Butikowe Biuro Podróży Big Planet tworzy zespół ludzi, dla których podróżowanie znacznie wykracza poza hobby, stanowiąc w istocie sposób życia. Nasze wieloletnie podróże w najróżniejsze zakątki świata pozwoliły zdobyć bezcenną wiedzę i doświadczenie w profesjonalnej organizacji wypraw o różnym profilu. Dobierając naszą ofertę i sposób działania, pragniemy zaproponować nową jakość podróży stojącą na przeciwległym biegunie w relacji do sztampowych ofert dużych tour operatorów, których wyjazdy – organizowane w kilkudziesięcioosobowych, na ogół anonimowych grupach – sprowadzają się do pobieżnego oglądu danego miejsca zza szyby autokaru. Najważniejszym aspektem jest dla nas autentyczność przeżyć - poznanie i zagłębienie się w kulturę danego miejsca poprzez obcowanie z lokalnymi mieszkańcami, podróżowanie lokalnymi, często egzotycznymi dla nas środkami transportu, zgłębianie lokalnej kuchni, lecz i omijanie miejsc typowo komercyjnych i zwykle przereklamowanych. Do każdej wyprawy i każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie, będąc otwartymi na wszelkie sugestie i stawiając na spontaniczność, która łamie sztywne i monotonne ramy wyjazdów w stylu wycieczek pracowniczych sprzed minionej epoki, organizowanych przez duże biura podróży. Wiemy doskonale, że w podróży najważniejszym aspektem jest dać się ponieść chwili!

Dlaczego my?

MAŁE GRUPY

Kameralne grupy - 6-12 uczestników naszych wypraw - pozwalają na nieskrępowane i komfortowe odkrywanie danych miejsc w przyjacielskiej atmosferze.

NIESZABLONOWE PROGRAMY

Przygotowane programy autorskie, uwzględniające każdy kierunek, dają gwarancję poznania danego miejsca od podszewki oraz zobaczenia zakątków znajdujących się poza turystycznym szlakiem, do których nie docierają inne biura.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdego z naszych klientów podchodzimy w indywidualny sposób, uwzględniając jego potrzeby i zainteresowania, stawiając na elastyczność działań.

AUTENTYCZNOŚĆ

Stawiamy na odkrywanie danego miejsca w sposób możliwie prawdziwy. Wnikając w codzienne życie jego mieszkańców bądź podróżując niekiedy lokalnymi środkami transportu, nie zaliczamy po kolei kolejnych turystycznych wydmuszek. Nasze zwiedzanie odbywa się za każdym razem w sposób świadomy – z poszanowaniem lokalnej kultury i obyczajów.

DOŚWIADCZENI PILOCI

Każdy z naszych pilotów może się pochwalić ogromną wiedzą dotyczącą odwiedzanych przez nas miejsc, ich historii i kultury, oraz doświadczeniem w pilotowaniu grup turystycznych. Piloci naszych wypraw mieszkają na stałe w odwiedzanych przez nas krajach. Pilot opiekuję się grupą i jest do jej dyspozycji cały czas od odbioru z lotniska aż do zakończenia wyprawy.

LOKALNA KUCHNIA

Stołujemy się zawsze w lokalnych restauracjach, serwujących dania przygotowane według miejscowych tradycji kulinarnej i w miejscach uczęszczanych przez lokalsów, co gwarantuje jakość i autentyczność miejscowej kuchni.

PRZEJRZYSTE KOSZTY

Wszystkie podane przez nas ceny wypraw są kosztami całkowitymi, naszych klientów nie spotykają zatem nieprzyjemne niespodzianki w postaci ukrytych kosztów dodatkowych. Wszystkie informacje dotyczące naszych cen i zawartych świadczeń zostały opisane transparentnie w ofertach poszczególnych wypraw.

KOMFORT

Dbamy o to, by każda z naszych wypraw była maksymalnie komfortowa dla naszych klientów. Korzystamy z najwygodniejszych środków transportu, nie rezygnując z przygody jak, na przykład, w przypadku podróży nocnym pociągiem sypialnym czy miejskie rajdy tuk-tukami. Śpimy w sprawdzonych hotelach, a dbając o portfel naszych uczestników wybieramy najrozsądniejsze opcje.

BEZPIECZEŃSTWO I ZAUFANIE

Big Planet jest stworzony przez entuzjastów mających doświadczenie w podróżowaniu i organizacji wypraw, co gwarantuje profesjonalizm i satysfakcję naszych klientów. Nasze biuro podróży jest wpisane do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych, a także posiada gwarancję ubezpieczeniową na rzecz klientów firmy Signal Iduna.

Facebook
Konto na Instagramie