MAŁE GRUPY

Kameralne grupy 6-12 osobowe na naszych wyprawach pozwalają na nieskrępowane i komfortowe odkrywanie danych miejsc w przyjacielskiej atmosferze.

NIESZABLONOWE PROGRAMY

Autorskie programy przygotowywane pod każdy kierunek dają gwarancję zobaczenia danego miejsca od podszewski, a często zakątków znajdujących się poza turystycznym szlakiem, do których nie docierają inne biura.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdego z naszych klientów podchodzimy w indywidualny sposób, uwzględniając jego potrzeby i zainteresowania i stawiając na elastyczność działań.

AUTENTYCZNOŚĆ

Stawiamy na odrywanie danego miejsca w sposób możliwie prawdziwy – wnikając w życie codzienne jego mieszkańców czy podróżując niekiedy lokalnymi środkami transportu, nie odhaczając po kolei kolejnych turystycznych wydmuszek. Nasze zwiedzanie odbywa się za każdym razem w sposób świadomy – z poszanowaniem lokalnej kultury i obyczajów

DOŚWIADCZENI PILOCI

Każdy z naszych pilotów ma ogromną wiedzę dotyczącą danych miejsc, ich historii, kultury, a jednocześnie doświadczenie w pilotowaniu grup turystycznych. Piloci naszych wypraw mieszkają na stałe w odwiedzanych przez nasz krajach I stanowią ich integralną część. Pilot opiekuję się grupą I jest do jej dyspozycji cały czas od odbioru z lotniska aż po zakończenie wyprawy.

LOKALNA KUCHNIA

Stołujemy się zawsze w lokalnych resturacjach, według miejscowych tradycji I w miejscach uczęszczanych przez lokalsów, dających gwarancję jakości I autentyczności danej kuchni.

PRZEJRZYSTE KOSZTY

Wszytskie podane przez nas ceny wypraw są kosztami końcowymi, a co za tym idzie, nie ma możliwości by pojawiły się jakiekolwiek ukryte koszty dodatlowe, będące nieprzyjmeną niespodzianką. Wszystkie informacje odnośnie cen są opisane transparantnie w ofertach poszczególnych wypraw.

KOMFORT

Dbamy o to, by każda z naszych wypraw była maksymalnie komfortowa dla naszych klientów. Korzystamy z najabardziej wygodnych środków transportu(nie rezygnując jednak z przygody jak np. Przy podróży nocnym pociągiem sypialnym w Tajlandii ), śpimy w sprawdzonych hotelach dbając jednocześnie o portfel naszych uczestników - wybierając najbardziej rozsądne opcje.

BEZPIECZEŃSTWO I ZAUFANIE

Big Planet jest stworzony przez entuzjastów mających doświadczenie w podróżowaniu I organizacji wypraw co daję gwarancję profejsonalizmu I satysfakcji naszych klientów. Nasze biuro podróży jest wpisane do Rejestru Organizatorów I Pośredników Turystycznych, a także posiada gwarancję ubezpieczeniową na rzecz klientów firmy Signal Iduna.

Facebook
Konto na Instagramie