City breaks

     Dla klientów chcących złapać oddech i wyrwać się z codziennej rutyny przygotowaliśmy ofertę tzw. city breaks, czyli pomoc w wyborze i organizacji krótkich, zazwyczaj weekendowych wypadów. W dobie tanich lini lotniczych i autkokarowych, dysponując niewielkim budżetem można wyrwać się na kikudniowe zwiedzanie europejskich miast, wspaniałych miejsc na łonie natury czy w okresie zimowym zrelaksować się w cieplejszych miejsach naszego kontynentu. Poznaj naszą ofertę city breaks i pozwól nam zaproponować wyjazd przygotowany specjalnie dla Ciebie!

Wciąż rozszerzamy ofertę wypraw. Już niedługo nowe kierunki!

Nie pasuję Tobie oferowany termin wyprawy? Jesteś zainteresowany kierunkiem, którego jeszcze nie ma w ofercie? Skontaktuj się z nami w celu zorganizowania wyprawy wedle Twoich indywidualnych potrzeb i aspiracji!

Procedura rezerwacji

W przypadku zainteresowania danym wyjazdem prosimy o wypełnienie formularza na stronie, bądź kontaktu poprzez mail lub telefon.
Odezwiemy się jak najszybciej to możliwe!
Odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące procesu rezerwacji znajdziesz w zakładce Procedura rezerwacji i FAQ.

Dlaczego my?

MAŁE GRUPY

Kameralne grupy - 6-12 uczestników naszych wypraw - pozwalają na nieskrępowane i komfortowe odkrywanie danych miejsc w przyjacielskiej atmosferze.

NIESZABLONOWE PROGRAMY

Przygotowane programy autorskie, uwzględniające każdy kierunek, dają gwarancję poznania danego miejsca od podszewki oraz zobaczenia zakątków znajdujących się poza turystycznym szlakiem, do których nie docierają inne biura.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdego z naszych klientów podchodzimy w indywidualny sposób, uwzględniając jego potrzeby i zainteresowania, stawiając na elastyczność działań.

AUTENTYCZNOŚĆ

Stawiamy na odkrywanie danego miejsca w sposób możliwie prawdziwy. Wnikając w codzienne życie jego mieszkańców bądź podróżując niekiedy lokalnymi środkami transportu, nie zaliczamy po kolei kolejnych turystycznych wydmuszek. Nasze zwiedzanie odbywa się za każdym razem w sposób świadomy – z poszanowaniem lokalnej kultury i obyczajów.

DOŚWIADCZENI PILOCI

Każdy z naszych pilotów może się pochwalić ogromną wiedzą dotyczącą odwiedzanych przez nas miejsc, ich historii i kultury, oraz doświadczeniem w pilotowaniu grup turystycznych. Piloci naszych wypraw mieszkają na stałe w odwiedzanych przez nas krajach. Pilot opiekuję się grupą i jest do jej dyspozycji cały czas od odbioru z lotniska aż do zakończenia wyprawy.

LOKALNA KUCHNIA

Stołujemy się zawsze w lokalnych restauracjach, serwujących dania przygotowane według miejscowych tradycji kulinarnej i w miejscach uczęszczanych przez lokalsów, co gwarantuje jakość i autentyczność miejscowej kuchni.

PRZEJRZYSTE KOSZTY

Wszystkie podane przez nas ceny wypraw są kosztami całkowitymi, naszych klientów nie spotykają zatem nieprzyjemne niespodzianki w postaci ukrytych kosztów dodatkowych. Wszystkie informacje dotyczące naszych cen i zawartych świadczeń zostały opisane transparentnie w ofertach poszczególnych wypraw.

KOMFORT

Dbamy o to, by każda z naszych wypraw była maksymalnie komfortowa dla naszych klientów. Korzystamy z najwygodniejszych środków transportu, nie rezygnując z przygody jak, na przykład, w przypadku podróży nocnym pociągiem sypialnym czy miejskie rajdy tuk-tukami. Śpimy w sprawdzonych hotelach, a dbając o portfel naszych uczestników wybieramy najrozsądniejsze opcje.

BEZPIECZEŃSTWO I ZAUFANIE

Big Planet jest stworzony przez entuzjastów mających doświadczenie w podróżowaniu i organizacji wypraw, co gwarantuje profesjonalizm i satysfakcję naszych klientów. Nasze biuro podróży jest wpisane do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych, a także posiada gwarancję ubezpieczeniową na rzecz klientów firmy Signal Iduna.

Facebook
Konto na Instagramie